19 październik 2018 07:56

Ślubujemy być dobrymi uczniami!

We wtorek 16 października 2018 roku uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Szczukowskich Górkach uroczyście ślubowali być dobrymi uczniami i godnie reprezentować szkołę.

Po złożeniu ślubowania przez pierwszoklasistów Pani Dyrektor Jolanta Kokosza dotykając ołówkiem każdego ucznia, wypowiadając słowa: „Pasuję Cię na ucznia Szkoły Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Szczukowskich Górkach” dokonała symbolicznego pasowania i przyjęcia ich w poczet uczniów naszej szkoły. Zanim jednak maluchy zostały przyjęte do grona społeczności szkolnej, zaprezentowały to, czego już nauczyły się w szkole. Gotowi, odświętnie ubrani i bardzo przejęci przystąpili do zaprezentowania swoich umiejętności. Poradzili sobie znakomicie!!!

Na zakończenie uroczystości Wójt Gminy Piekoszów Zbigniew Piątek wraz z kierownikiem Referatu Oświaty Justyną Robak wręczyli pierwszakom upominki. Dopełnieniem uroczystości było otrzymanie prezentów od rodziców. Wspaniałą niespodzianką był tort ufundowany przez radnego Dariusza Jańca. Po wspólnej fotografii wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

SP w Szczukowskich Górkach

(zdjęcia udostępnione przez SP w Szczukowskich Górkach)

Czytany 1578 razy

Realizowane projekty