21 listopad 2018 14:28

Wicemistrzostwo Polski Laury Sitek!

10 listopada odbyły się Mistrzostwa Polski Kyokushin Juniorów i Młodzieżowców Polskiego Związku Karate w Ełku.

Nasz Klub Karate Morawica i Piekoszów reprezentowała Laura Sitek (Piekoszów) startująca w kategorii do 60 kg. Laura stoczyła 3 pojedynki, z których 2 wygrała zdecydowaną przewagą techniczną.

Ostatecznie nasza zawodnicza zdobyła srebrny medal tym samym została wice mistrzynią Polski kategorii 2001-2002 kobiet do 60 kg. To bardzo dobry wynik zwłaszcza, że rywalki były o rok starsze.

Przypomnijmy, że niespełna miesiąc temu w Tarnowskich Górach podczas MP Juniorów Młodszych tytuł mistrzyni Polski oraz tytuł najlepszego zawodnika turnieju zdobyła Oliwia Sidło również z Piekoszowa, a Wiktor Binkowski z Morawicy zdobył brązowy. Takie wyniki cieszą i motywują do pracy nie trenera, ale również młodszych zawodników.

Już 23-24 listopada zawodnicy KKM w składzie Laura Sitek, Sylwia Kazimierska oraz Piotr Węgliński będą reprezentować Polskę w Mistrzostwach Europy w Budapeszcie. Trzymajcie za nas kciuki!

Nadal szukamy wsparcia finansowego - i tu gorąca oraz serdeczna prośba do wszystkich, którzy chcą nas wesprzeć.