13 lipiec 2020 08:43

Przestrzeń dla młodych - druga edycja konkursu grantowego dla młodzieży! Zdobądź nawet 1000 złotych! [AKTUALIZACJA] Przedłużamy termin zgłoszeń do 17 lipca!

Program Grantowy Gminy Piekoszów "Przestrzeń dla młodych" w ubiegłym roku spotkał się z zainteresowaniem, w związku z czym w tym roku przyszedł czas na jego drugą edycję.

Program kierujemy do grup nieformalnych składających się z minimum 3 osób w wieku od 12 do 21 lat, którzy mają pomysł na działanie mające na celu zbudowanie aktywności społecznej młodych mieszkańców gminy Piekoszów. W ubiegłym roku dofinansowano 4 projekty:

- biwak z nauką survivalu 

- wsparcie finansowe wolontariuszy w zakresie transportu

- warsztaty wokalne

- kurs pływania.

W tym roku dofinansowanych zostanie maksymalnie 5 działań, maksymalną kwotą 1000 złotych każde. Zgłoszone projekty będą podlegać ocenie komisji oraz głosowaniu online. Te z największą liczbą punktów otrzymają dofinansowanie.

Wniosek na mikrogranty należy złożyć w wersji papierowej i elektronicznej w jednym egzemplarzu w terminie do 17 lipca 2020 roku na adres: Biblioteka Centrum Kultury w Piekoszowie ul. Częstochowska 66, 26-065 Piekoszów. Wniosek w wersji elektronicznej może być przesłany na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. najpóźniej w dniu złożenia w wersji papierowej.

Projekty wyłonione w konkursie mogą być realizowane najwcześniej od 1 sierpnia 2020 do najpóźniej 31 grudnia 2020 roku.

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

WZÓR WNIOSKU O MIKROGRANT <-- kliknij i pobierz
AKTUALIZACJA BUDŻETU <-- kliknij i pobierz
AKTUALIZACJA HARMONOGRAMU <-- kliknij i pobierz
 
Czytany 362 razy

Realizowane projekty