15 październik 2020 08:35

Spotkanie z TikTokerem w Zajączkowie

W ramach projektu „Spotkania z książką” w bibliotece w Zajączkowie odbyły się warsztaty z nagrywania filmów na TikToku.

Naszym wirtualnym gościem był Oliwier Skrudlik, który w social mediach działa już od 3 lat i niewątpliwie jest gwiazdą TikToka. Co więcej zdobył mistrzostwo Polski w akrobatyce sportowej. Podczas spotkania Oliwier zdradził dzieciom różne tricki, metody nagrywania, sprzęty do nagrywania. Mówił jak walczyć z hejtem, jak zabezpieczyć swoje konto na portalach społecznościowych oraz odpowiedział na wiele pytań od dzieci.

– Moja przygoda z nagrywaniem trwa ponad 4 lata, na początku nagrywałem dla zabawy i nie sądziłem, że moje filmy polubi aż tak wielka liczba odbiorców. Wyjazdy po Polsce i udział w bitwach TikTokerów dodały mi pewności siebie i  jeszcze 3 lata temu nie dałbym rady z wami tak rozmawiać.  Zawsze należy być sobą i robić to co się lubi. Mama mi zaufała i doskonale dzielę naukę ze swoimi pasjami – tymi słowami zachęcał młodych ludzi do wiary w siebie i realizację marzeń.

Na koniec bardzo udanego spotkania Oliwier ogłosił wyniki konkursu na najlepszy filmik promujący Festiwal Literacki pt. „Spotkania z książką” organizowany przez BCK w Piekoszowie. Pierwsze miejsce zajęły Amelia Stefańczyk, Amelia Głowacz i Lena Szymkiewicz za film promujący storytelling, drugie miejsce Dominika Nowakowska za film promujący pokaz mody „EkoEtno”, a miejsce trzecie Zosia Ściegienna za filmik promujący liryczne spotkania. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Anna Świercz

Czytany 106 razy

Realizowane projekty