Ułatwienia dostępu

Po raz pierwszy Biblioteka Centrum Kultury w Piekoszowie zorganizowała konkurs na „Najpiękniej udekorowany świątecznie dom lub balkon”, który trwał od 27 listopada 2023 roku do 5 stycznia 2024 roku.

- Mieliśmy 13 zgłoszeń co na pierwszą edycję konkursu stanowi dobry wynik. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, mogliśmy zobaczyć świetnie wykonane i wymyślone dekoracje świąteczne, które z pewnością cieszyły oczy nie tylko właścicieli domów, ale i wszystkich tych, którzy je widzieli – mówi Anna Wilk dyrektor BCK.

Komisja konkursowa oceniła 13 zgłoszeń przesłanych przez mieszkańców Miasta i Gminy Piekoszów. Uczestnicy konkursu dostarczali do biblioteki w Piekoszowie karty zgłoszeniowe wraz ze zdjęciami swoich domów, balkonów i posesji.  Po analizie zgłoszeń, dokonaniu ich ocen komisja konkursowa przyznała miejsca na podium oraz trzy wyróżnienia.

Zwyciężczynią konkursu została Anna Pałysz-Piecaba z Piekoszowa. Miejsce drugie zajęli mieszkańcy Micigozdu Agnieszka i Adam Oszyjczyk, a miejsce trzecie mieszkanka Piekoszowa – Barbara Głowala. Natomiast wyróżnienia przyznano Monice i Mirosławowi Gos z Rykoszyna, Wiesławowi Nowakowi z Piekoszowa i Pawłowi Tkaczowi z Micigozdu.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe, które będą wręczone podczas Dnia Kobiet 8 marca 2024 roku.

Katarzyna Czerwińska

miejsce11
miejsce12
miejsce13
miejsce14
miejsce15
miejsce21
miejsce22
miejsce23
miejsce31
miejsce32
miejsce33
miejsce34
wyroznienie11
wyroznienie12
wyroznienie13
wyroznienie14
wyroznienie21
wyroznienie22
wyroznienie23
wyroznienie31
wyroznienie32

Realizowane Projekty