12 listopad 2020 11:27

Koncert "U Studni" oraz spotkanie z Cezarym Harasimowiczem przed nami

Zapraszamy na kolejne wydarzenia w ramach 2. Festiwalu Konfrontacje Kultur!
Już 16 listopada, na kanale Internetowej Telewizji Piekoszów, będziecie mogli posłuchać koncertu na żywo w wykonaniu zespołu U Studni. Wszystko to w związku z trwającym 2. Festiwalem Konfrontacje Kultur oraz Festiwalem Literackim.
Ich muzyczne klimaty to piosenka literacka, poezja śpiewana. Łącząc dbałość o słowo z niebanalną oprawą muzyczną, tworzą na scenie niezwykle ciepłą i nastrojową atmosferę.
Zapraszamy do oglądania transmisji online z konceru --> https://youtu.be/IhsiD4ouxXY

Cezary Harasimowicz, dramaturg, aktor, pisarz, scenarzysta, zagości online 17 listopada. Spotkanie z tym niecodziennym gościem, scenarzystą „300 mil do nieba”, „Ja wam pokażę!” czy „Zamiany”, autorem książek „Była sobie miłość”, „Dziesięć pięter” odbywa się w ramach trwającego 2. Festiwalu Konfrontacje Kultur i Festiwalu Literackiemu.
Cała rozmowa z Cezarym Harasimowiczem będzie dostępna na stronie internetowej www.konfrontacjekultur.pl oraz www.bckpiekoszow.pl

W andrzejkową sobotę 28 listopada będziecie mieli szansę ponownie obejrzeć wydarzenia 2. Festiwalu Konfrontacje Kultur. Koncert, spotkanie, spektakl teatru piaskowej animacji – spośród wszystkich wydarzeń, poprzez głosowanie, wybierzecie to, które najbardziej Wam się podobało.
Dostępność filmów oraz głosowanie będzie trwało od godz. 17:00 do godz. 21:00.
 
Sponsorem 2. Festiwalu Konfrontacje Kultur jest firma Nordkalk Sp. z o.o.
Czytany 50 razy

Realizowane projekty