08 lipiec 2021 07:15

Sesja fotograficzna z udziałem czytelników i uczestników naszych wydarzeń - relacja

Promowanie czytelnictwa i sesja zdjęciowa? Jak najbardziej. Wiedzą o tym już nasi czytelnicy i uczestnicy wielu wydarzeń organizowanych przez Bibliotekę Centrum Kultury w Piekoszowie.

Sesja zdjęciowa, jaka odbyła się w Gospodarstwie Agroturystycznym „Wielka woda” w Jeżynowie, skierowana była do wszystkich chętnych osób, które chcą promować czytelnictwo swoim wizerunkiem. Do udziału w sesji zgłosiło się kilka grup osób, głównie rodzin. – Naszym celem jest zaangażowanie osób czytających czy biorących udział w organizowanych przez nas inicjatywach do tego by własnym przykładem, przy wykorzystaniu swojego wizerunku, zachęcali do czytania – mówiła Izabela Filipiak Koordynator projektu „Jedna książka… jedno miejsce…”, w ramach którego sesja się odbyła.

Wśród drzew czy na tle wody, z książką „Mały książę” w ręku lub z różami – pomysłów na uchwycenie naszych modeli było dużo. Efekty tej pracy gotowe będą w sierpniu – wizerunek uczestników sesji będzie umieszczony na billboardach promujących czytelnictwo.

Serdeczne podziękowania należą się właścicielowi Gospodarstwa Agroturystycznego "Wielka woda" w Jeżynowie za udostępnienie pięknych miejsc do sesji oraz fotografowi Łukaszowi Styczniowi, który uwiecznił czytelników na fotografiach.

Katarzyna Czerwińska

Czytany 107 razy

Realizowane projekty