09 lipiec 2021 12:30

Kino, wycieczka i wiele dobrej zabawy podczas akcji wakacyjnej z BCK

Miony tydzień przyniósł uczestnikom zajęć wakacyjnych dużo radości i emocji.

Pierwszy tydzień w bibliotece w Rykoszynie za nami. Dzieci utworzyły swoje kąciki czytelnicze oznaczając w ciekawy sposób swój azyl, a także stworzyły pajęczą sieć trudną do przejścia. Ponadto wspólnie bawiliśmy się w różne skojarzenia. W piątek zaczęliśmy tworzyć naszą wakacyjną książkę. Odbyły się także różne zabawy.

Środek tygodnia dostarczył dzieciom dużo emocji i frajdy. Swoje nieposkromione pokłady energii mogły wykorzystać i dobrze się bawić w Parku Trampolin FlySky oraz na spacerze w Ogrodzie Botanicznym, który wyróżnia się ciekawym położeniem na stoku i pięknym widokiem na Kielce. Poznaliśmy różne rodzaje kwiatów oraz znane zioła wykorzystywane w codziennym życiu.

W czwartek obejrzeliśmy pouczającą bajkę „Luka”, w której podkreślane było to, że każdy człowiek jest równy i zasługuje na szacunek, bez względu na to kim jest lub czym się zajmuje.

Piątek upłynął uczestnikom zajęć w Zajączkowie na tworzeniu swoich mini książeczek z ciekawymi przygodami, nie brakowało wspólnego czytania książki J. Donaldson „Gruffalo” oraz zabawy bańkami mydlanymi.

Oprac. Katarzyna Czerwińska

Czytany 123 razy

Realizowane projekty