13 październik 2021 09:44

Grywalizacja w ramach projektu "Jedna książka... jedno miejsce..." rozstrzygnięty

Grywalizacja w ramach projektu „Jedna książka… jedno miejsce…” dobiegła końca. By rozstrzygnąć, kto zajmie miejsca na podium potrzebna była dogrywka pomiędzy czworgiem uczestników.

Uczestnicy biorący udział w dogrywce, w pierwszym jej etapie mieli za zadanie wykonać pracę plastyczną na temat „Pierwsze spotkanie Małego Księcia z Pilotem (narratorem)”.

W tej konkurencji na miejscu czwartym znalazła się Małgorzata Pietrzykowska, na trzecim Julia Snoch, na drugim Nina Reczka, a zwyciężczynią tej konkurencji została Karolina Zaród.

Drugim etapem dogrywki była prezentacja wybranego bohatera w nawiązaniu do tematyki pracy plastycznej – mógł to być Mały Książę lub Pilot. W tej konkurencji miejsce trzecie ex aequo zajęły Julia Snoch i Karolina Zaród. Na drugim miejscu uplasowała się Małgorzata Pietrzykowska, a zwyciężyła Nina Reczka.

Po podliczeniu wszystkich punktów wyłoniono najlepszych uczestników całej Grywalizacji. Miejsce trzecie zajęła Julia Snoch, drugie Karolina Zaród, a najwięcej punktów wraz z dogrywką zdobyła Nina Reczka, która została zwyciężczynią Grywalizacji. – Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w Grywalizacji, a najlepszym gratulujemy zdobytych punktów, a przede wszystkim wiedzy, chęci i pomysłowości – mówiła Izabela Filipiak koordynator projektu „Jedna książka... jedno miejsce…”.

Uroczyste wręczenie nagród w Grywalizacji nastąpi podczas gali finałowej 3. Festiwalu Konfrontacje Kultur 17 października 2021 roku w bibliotece w Piekoszowie.

Katarzyna Czerwińska

Czytany 335 razy

Realizowane projekty